Pływanie żaglówką ze sternikiem

Jezioro Ukiel w Olsztynie to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku. Wypad na żagle podczas relaksu na Plaży Miejskiej to strzał w 10!

Wystarczy wsiąść na pokład naszego wygodnego jachtu i popłynąć z wiatrem we włosach. Oferta skierowana jest do każdego: całych rodzin, grup znajomych, par i pojedynczych osób. Nie musisz mieć żadnych uprawnień!. Nad rejsem czuwa doświadczony i profesjonalny sternik, który z chęcią podzieli się wiedzą i pasją żeglarską oraz zadba o Twój komfort i bezpieczeństwo. Dopasujemy styl pływania do Twoich oczekiwań: od spokojnego, relaksującego pływania po bardziej ekstremalne dla chcących ustanowić swój własny rekord przechyłu.

Jezioro Ukiel zwane ‘Krzywym’ to nie tylko widoczna z Plaży Miejskiej zatoka Olsztyńska, ale kilka jeszcze piękniejszych. Zapraszamy na pokład!

⭐ Polecamy rejsy 2-4 godzinne. Żegluga naszym jachtem to prawdziwa przyjemność zarówno dla miłośników relaksu, jak i chcących zakosztować pływania sportowego.

Komfortowy jacht Tango 730 Sport posiada komplet miękkich materacy kokpitowych, stolik na zewnątrz, echosondę, prędkościomierz GPS, kuchnię z dostępem do wody, zestaw głośników z radiem i TV, komplet paneli słonecznych i lodówkę.